Étkezés

Tisztelt Szülők!

Az étkezéssel kapcsolatosan tájékoztatásul az alábbi változásokat közlöm:
2021.07.01-től az étkezést másik szolgáltató biztosítja.
A nyári napközi étkezését előre kell fizetni. Csak azoknak a gyerekeknek tudjuk biztosítani az étkezését, akik már befizették a megrendelt nyári napközi időtartamára az ellátás térítési díját. Befizetés a Szekszárdi Polgármesteri Hivatalban.

A befizetés a következőképpen alakul:

Készpénzben:
Baka Általános Iskola 2021.06.24. 7:30-13:30
Ide várom a még be nem fizetett étkezési díjtartozókat is!

Felhívom a tartozók figyelmét, hogyha a tartozásuk ügyében valamilyen módon nem keresnek meg és nem történik díjfizetés vagy megállapodás, a következő tanévben nem tudunk számukra étkezést biztosítani. Sajnos, hivatalos eljárás keretében behajtásra, családvédelmi eljárásra kerül sor belátható időn belül.

Csoportos levonás:
Ebben az esetben az előre történő fizetés miatt nem működik.

Átutalással:
A SZMJV ÖNK. 11746005-15416566 számlaszámára lehet átutalni.

Minden esetben fel kell tüntetni a közleményben a gyermek nevét, osztályát és iskoláját.
Ha ezt a befizetési módot választják kérem, hogy keressenek meg az étkezés egyeztetése és összege céljából a 20/274-3243-as telefonszámon.

Köszönettel: Gombay Szilvia

intézményi gazdasági ügyintéző

KÖZLEMÉNY A GYERMEKÉTKEZTETÉSRŐL

Iskolákban 2020. október 5-től megváltozik az étkezési térítési díj készpénzes beszedésének helyszíne.
A teljes dokumentum innen elérhető >>

Tisztelt Szülő/Gondviselő!

A diétás étkeztetéssel kapcsolatban egy új jogszabály lépett érvénybe. Mindegyik osztályból a diétás étkezést kérő diáknak ki kell töltenie ezt a kérdőívet és közvetlenül elküldeni a
HunGastnak a megadott emailcímre. (dietetikus.szekszard@hungast.hu)

Aki nem teszi ezt meg, az nem kaphat diétás étkezést.

Letölthető melléklet (pdf) >>

Kísérőlevél >>